Przerywa podczas ruszania.
Odpowiedz do tematu

: Przerywa podczas ruszania.
Mam taki problem, podczas ruszenia na spod prawie każdych świateł
czy skrzyżowań przerywa i przydusi potem strzeli parę razy w rurę i jak złapie to już normalnie jedzie. Poza tym moto chodzi bez zarzutu jest moc i spalanie też niskie. Co to może być?

:
Sprawdź gumowe elementy w kraniku a najlepiej wymień... Jest podciśnieniowy i w przypadku zużytych elementów u mnie był podobny objaw....



Ojciec - to brzmi dumnie!!!
: Re: Przerywa podczas ruszania.
Dziam napisał/a:
Mam taki problem, podczas ruszenia na spod prawie każdych świateł
czy skrzyżowań przerywa i przydusi potem strzeli parę razy w rurę i jak złapie to już normalnie jedzie. Poza tym moto chodzi bez zarzutu jest moc i spalanie też niskie. Co to może być?

Najsampierw wyszczotkuj porządnie .swiece , przy okazji odnotować kolor nalotu

:
Zapewne trochę za mało paliwa dostaje
Jak powoli odkręcisz gaz to jest ok?

:
bart1973 napisał/a:
Sprawdź gumowe elementy w kraniku a najlepiej wymień... Jest podciśnieniowy i w przypadku zużytych elementów u mnie był podobny objaw....


i przy wyższych obrotach jest większe podciśnienie które daje radę otwierać kranik.

:
Marecki napisał/a:
Zapewne trochę za mało paliwa dostaje
Jak powoli odkręcisz gaz to jest ok?


Jak powoli odkręcam to też, przerwie i strzeli i chodzi dalej ok. Sprawdzę kranik i świece na początek jak koledzy wyżej pisali 🙂 a jeszcze pytanie czy trzeba wyciągać kranik z baku?

:
Nie tylko kranik a przede wszystkim cienki przewód podciśnienia. W pozycji pri kranika przelew jest na stale

:
Świece sprawdzone nie usmolone, po kolorze widać że dobrze spalają ( w tamte wakacje były nowe założone) w kraniku patrzyłem tylko filterek ten od spodu i było czysto. Co do membrany to trzeba ściągać kranik z baku ? Paliwo spuszczać czy wystarczy na off wziąć i można rozkręcić?

:
Jak przekręcisz na off to możesz rozkręcić śmiało kranik.
Demontować go nie musisz.

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Kranik sprawdzony membrany wyglądały ok, ale dla świętego spokoju wymieniłem. Przerywanie nie znikło. Coś mnie tchnęło i sprawdziłem filtr powietrza 🙂 był trochę brudny i jakby tłusty. Po wymianie filtra moto śmiga jak nowe 😁 dzięki za pomoc 🍺

:
Filtr powietrza masz oryginalnie z gąbki, którą się nasącza olejem.

:
Filtr mam wkład na 3 śrubki hfa1505. No najważniejsze że działa wszystko 😁

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group